Bezpłatna konsultacja

Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail, bez zobowiązań i kosztów! Darmowa konsultacja obejmuje dyskusję, doskonalenie pomysłów, sugestii i zaleceń. Wszystko po to aby opracować plan zabudowy kuchennej i meblowej, najbardziej odpowiedni dla Twojej przestrzeni, potrzeb i budżetu. Nie zależnie od tego czy wiesz, co chcesz lub w ogóle nie masz pojęcia, nasze darmowe konsultacje dadzą Ci większą wiedzę i zweryfikują Twoje pomysły.

Skontaktuj się

Darmowa wycena

Wyślij na nasz adres e-mail (office@royalkitchen.pl) gotowy projekt, rzut deweloperski z opisem Twoich oczekiwań lub nawet odręczny, orientacyjny szkic kuchni. Będziesz pod wrażeniem przygotowanej wyceny! Bez zobowiązań i kosztów

PRZEŚLIJ PROJEKT

ROZSĄDNA CENA - POZNAJ I ZDECYDUJ

Jeśli szukasz mebli kuchennych najwyższej jakości, bez rozbijania banku, skontaktuj się z nami. Wykonujemy zabudowy meblowe, od małych kuchni budżetowych do znacznie większych i bardziej złożonych projektów mebli kuchennych i zabudów. Jeśli masz pytania dotyczące naszych usług kuchennych, prosimy o kontakt.

Poproś o wycenę

MAŁA PIĘKNA KUCHNIA

Projektujemy i realizujemy nie tylko duże i skomplikowane zabudowy kuchenne. Specjalizujemy się również w małych, ale równie pięknych kuchniach, czasami także budżetowych. Rozumiemy, że często jest to wyzwanie aby zaaranżować niewielką przestrzeń kuchni, jednak z naszym doświadczeniem staje się to łatwiejsze, mamy dużo ciekawych pomysłów. Istnieje wiele zmian, jakie możesz wprowadzić do projektu swojej małej kuchni, aby uczynić ją jeszcze bardziej funkcjonalną, nawet jeśli masz ograniczony budżet.

Zobacz realizacje

ODWIEDŹ NASZ SHOWROOM

Jesteśmy w centrum miasta, w pięknej zabytkowej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Dobrej 11 na warszawskim Powiślu.

Z uwagi na napięty grafik, prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.

Godziny umawiania spotkań:
Pn.–Pt. 11:00-18:00

Showroom - galeria zdjęć:

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Copyright © 2012 Royal Kitchen Group | Meble Kuchenne Warszawa

Projekt i realizacja: Painthouse.pl